Hatabul servisi;

hayatta karşılaşabileceğimiz bilgisayar , yazılım , teknik , mekanik vb. hataların , olumsuzlukların nasıl çözüleceğini söyleyen , sizle beraber konuşan bir yapıttır.

Ayrıca Demo program , oyun vb. uygulama indirebileceğiniz bir platformdur.

Web sitemiz yersağlayıcı belgesine sahip olup yasal olmayan hiçbir içerik mevcut değildir. Eğer “Ben bunu sevmedim” veya “Bunu ben buldum patentli çözümüm” vbgibi şikayetleriniz olursa iletişim bölümümüzle irtibata geçip konuyu kaldırabilirsiniz.

Web sitemize eklediğimiz programların hiçbiri kendi sunucu – server – reseller vb. ile ilişkili olmayıp linkleri yapımcıların kendi web sitelerinden alıntıdır ve full değildir. Demo sürümüdür. Eskisi gibi ware-z veya ona benzer işler yapmıyoruz. Büyüdük akıllandık, eskiden saçma sapan web siteleri kurup kendimizce birşeyler yapardık. vay beee ne günlerdi aslında lise zamanları. Neyse…

Durum bu. Yinede kafanıza takılan birşey olursa elimizden geldiğince yardım etmeye çalışırız. Yok benim bir fikrim var dersenizde yine İletişim bölümümüze diyin hemen sizi arayıp – mail atarız bakarız bir çaresine.

Okuduğunuz için teşekkür eder. Sevgi kardeşlik ile selam ederim. Dua ile…

Şimdi andımızı okuyup dağılabiliriz.

(eskiden P.tesi ve Cuma günü İstiklal Marşı , hafta içi  her sabahda sınıfca toplanıp andımızı okurduk, annelerimiz yoğurt ekmek sürer, tablet neyin yok tenefüste maç yapıp beden derslerinde takla atardık, birde 1 metrelik tahta cetveller vardı…)

Oy Verebilirsiniz...

0 / 5

Your page rank: