Günümüzde web siteleri ile uğraşan birçok kişinin WordPress alt yapısı kullanan birden fazla sitesi bulunmakta. Bu sitelerin her birine ayrı ayrı giriş yapmak ve düzenlemek büyük bir zaman kaybı olmakla beraber oldukça zorludur. Çünkü webmasterlar bir WordPress Admin Paneli‘nden çıkıp diğer panele yazı eklemek için girerken bile büyük bir zorluk yaşamaktadır. Buna birde tema ve eklenti ayarlarını yapma kısmı eklenince çok daha büyük bir zorluk ortaya çıkar. Ancak ManageWp tüm bu sorunları çözüme kavuşturmakta. ManageWp ile birden fazla WordPress siteyi, tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz.

Tüm WordPress sitelere tek panelden yazı ekleyebilirsiniz, temaları düzenleyebilirsiniz ve hatta eklenti ayarlarını bile bu panel üzerinden yapabilirsiniz. Bunlar dışında ManageWp ile sahip olduğunuz tüm WordPress sitelere tek panelden aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz:

  • İstediğiniz eklentiyi ve temayı tek tık ile seçtiğiniz tüm WordPress sitelere kolayca kurabilirsiniz.
  • Sisteme birden fazla WordPress site ekleyip bunlar içerisinden seçtiklerinize aynı anda yazı gönderebilir veya sayfa açabilirsiniz.
  • Eklediğiniz WordPress sitelerdeki tüm kullanıcıları görebilir ve bunların yetki düzenlemesini yapabilirsiniz.
  • WordPress sitelerinizin yedeklerini alıp bunları kolayca geri yükleyebilirsiniz.
  • Bloglarınızın bağlantılarını da rahatlıkla bu panel üzerinden yapabilirsiniz.

Tüm bu özelliklere ücretsiz olarak ManageWP ile sahip olursunuz. ManageWP özelliklerinden hemen yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken ManageWP eklentisini WordPress bloglarınıza kurmak ve daha sonra panelinizden bu eklentiyi kurduğunuz siteleri “Add Website” kısmına eklemek.

İndir & Üye Ol: ManageWP

Oy Verebilirsiniz...

0 / 5

Your page rank:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir