Android Tabletler kalitesine , yazılımına ve donanımına göre değişmektedir.

Ses açma ve kapatma tuşu ve Açma tuşunuz varsa korkmayın. Brick yapmadıktan sonra istediğinizi yüklersiniz.

Çoğu üreticinin kendi sayfasında anlatımları veya Android yükleme dosyaları mevcuttur. Onları kesin okuyun. Türk damarınız kalkıp kullanma klavuzunu okumamazlık yapmayın, yapamazsanız o cihaz milli servettir para verip alıyorsunuz kırıp boşa çalışmış olursunuz, çöp olur o cihaz.

birkaç tavsiye olarak;

Concort marka tabletler concord adresinden tabletinizi seçip dosyayı indirebilirsiniz. Bu tabletleri Püf noktası USB kablosunu takarken Ses + tuşuna basılı tutmanız ve 1-2 saniye açma tuşuna basın bilgisayarınızda LiveSuit programı size gerekli ikazları verecektir. Eğer Boota düşürüp ekrana görüntü gelmesini bekliyorsanız yanılırsınız. Ekran siyahtır bu tabletler öyle format atılıyor.
Everest veya Everpad tabletiniz varsa; Bunlarda ŞURADAKİ adresten tabletinizi seçip dosyalarını indirebilirsiniz. Bunda’da + veya – tuşundan boot ekranı çıkmamaktadır. Kurtarma ekranı çıkmaktadır. tabletinizin + ve – tuşuna birlikte basıp kabloyu takıp Açma tuşuna basın. Normal Service Mod çıkınca + ve Açma tuşuna basınız. sonra yükleme moduna geçecektir ve ekranda uyarı verecektir. Bundan sonra yine Livesuit veya hangi programı kullanıyorsa onunla halledersiniz. Genelde next – next tuşu idare edecektir zaten.

Oy Verebilirsiniz...

0 / 5

Your page rank:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir