136L serisinde koltuk kumaşları naylon esaslıdır, motor devir sayacı ve arka camda silecek ve su fıskiyesi yoktur.

136LS modellerinde bu eksiklikler vardır ve ilave olarak spoiler gibi bazı araçlarda ek aksesuarlar vardır.

135L serisinde ise koltuk kumaşları kadifedir, arka camda silecek ve su fiskiyesi vardır.

135LX modelinde koltuk döşemeleri kadife değil kumaştır ve kapı iç panelleri tamamen değiştirilmiştir ve ayrıca elektrik tesisatında bazı iyileştirmeler yapılmıştır.

135GLX modellerinde ise koltuk kumaş ve formu (bel yan destekleri eklenmiştir.) farklıdır, kapılardaki cam çerçeveleri ve bagaj kapağı cam kenarları siyah bantlarla kaplıdır ve ilave olarak da merkezî kilit sistemi ile sis farı mevcuttur.

Motor güçleri ise 135L serisinden itibaren 58,5 HP,136L ve LS serisi ise 63 HP’ dir. 135L ve öncesinde sütlüKahve renginde olan torpido ve gösterge paneli, 135LX’ le beraber siyah olarak değişmiş ve kalitesi biraz olsun arttırılmıştır.

Comments

  1. aysun derin

    site yönetimine teşekkür ederim çoğu zaman aradığımız şeyi sitelerde bulamıyoruz oraya buraya yönlendiriyorlar sizin sitenizin içeriği güzel daha çok güncellerseniz sevinirim

  2. arzu sahife

    merhaba admin arama motorlarında bulamadığım içeriği burada buldum teşekkür ederim size sitenizi takip listeme aldım zaman zaman ziyaret edeceğim iyi çalışmalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>